برای زیر سازی سازه های سنگین مانند پل و سقف های مرتفع   و با ضخامت بالا استفاده می شود

این سیستم متشکل از فریم های مثلثی است که به سادگی نصب و مونتاژ می شوند و نیاز به هیچ گونه تخصصی برای نصب آن ها نمی باشد . این سیستم ها قادر به تحمل بار نقطه ای 13 تن در متر مربع می باشند . این سیستم از قطعات زیر تشکیل شده است :: • فریم 120*100 • فریم 120*75 • فریم 120*50 • مهار ضلعی 120 سانتی متری • مهار قطری 169 سانتی متری • پاشنه • پیچ تنظیم

27

 

 

 

 

 

 

داربست مثلثی یا داربست امگا

داربست مثلثی یا داربست امگا بعنوان سازه موقت برای دسترسی به نقاط مرتفع و دشوار مورد استفاده قرار میگیرد. همچنین برخی اوقات جهت تکیه گاه بخشی از ساختمان مورد استفاده قرار می‌گیرند. نصب این نوع از داربست بسیار آسان بوده و بدون نیاز به مهارت خاصی و فقط با اتصال قطعات نر و ماده نصب میشوند.

برای تعیین دقیق تراز از سرجک قابل ریگلاژ (یو شکل) استفاده میشود. در این رابطه مقاله سرجک قابل ریگلاژ را مطالعه نمایید.

این نوع داربست ، عمدتا در اجرای بتن ریزی در ارتفاع های بیشتر از 5 متر مورد استفاده قرار میگیرد و با ایجاد سطح اتکا مناسبی فشار وارده بر قالب ها را مهار می سازد. همچنین نوع چیدمان واحد های داربست فلزی در میزان تحمل فشار بسیار حائز اهمیت است که پس از انجام محاسبات مربوطه نوع چیدمان حاصل می گردد.
از مزایای داربست های مثلثی می توان به مونتاژ آسان و عدم نیاز به نیروی متخصص اشاره کرد.

داربست مدولار چیست؟

داربست مدولار که به نام های دیگری از جمله داربست امگا ، اسکافلد و فریم مثلثی شهرت دارد جزو لوازم پرمصرف در عرصه ساختمان سازی است و شامل داربست های مدولار مثلثی، چکشی و ستاره ای میباشد. این نوع داربست نقش به سزایی در صنعت ساخت و ساز دارد و در بخش های غیر قابل دسترس ساختمان کاربرد زیادی دارد. پس میتوان گفت از مهمترین کاربردهای آن کفراژبندی دال های بتنی است.

داربست مدولار مثلثی (امگا)

داربست مدولار مثلثی در کفراژ بندی دال های بتنی تکراری و اجرای سقف های گسترده و بلند به راحتی با قالب بتن ترکيب شده و به صورت ميزهای مدولار توسط کارگر ساده مونتاژ مي شود. داربست مثلثی ساده ترين و ارزان ترين نوع متداول، هم از نظر عملکرد و هم از نظر توليد می باشد. از ویژگیهای مهم این نوع داربستها نصب آسان و بدون نیاز به نیروی کار ماهر و سرعت عمل بالا میباشد.

جهت تنظیم دقیق داربست از وسیله ای به نام سرجک قابل تنظیم استفاده میشود که برای تراز دقیق داربست کارایی دارد. 

این داربست فلزی، عمدتا در اجرای بتن ریزی در ارتفاع های بیشتر از 5 متر مورد استفاده قرار میگیرد و با ایجاد سطح اتکا مناسبی فشار وارده بر قالب ها را مهار می سازد. همچنین نوع چیدمان واحد های داربست در میزان تحمل فشار بسیار حائز اهمیت است که پس از انجام محاسبات مربوطه نوع چیدمان حاصل می گردد

 

 

IMG 20220419 WA0047

 

 

IMG 20220419 WA0048

B1 1      B1 2

تماس با بتن سازه

دفتر فروش :  تهران ، شاد اباد ، میدان جانبازان ، به سمت اتوبان فتح ، خ منجیل ، کوچه 6 ، پلاک 222

کارخانه  : جاده قدیم قم کاشان ۱۰۰ متر بعداز پل جمکران اولین دوربرگردان جنب باسکول زمرد نو داخل کوچه پلاک 6

آدرس ایمیل: Info@betonsaze.com
شماره تماس: |66316047

موبایل :  09123069368

موبایل : 09121930776

شنبه - ۴ شنبه: ۸ صبح - ۵٫۳۰ بعدظهر

۵شنبه: ۸ صبح - ۲٫۳۰ بعدظهر

قالب فلزی بتن ، قالب بتن ، قیمت قالب فلزی بتن دست دوم ، قالب بتون ، قالب فلزی چیست ، قالب فلزی بتن کارکرده ، جک سقفی ، وزن قالب فلزی بتن

فعالیت خود را در سال 1388 با تولید ملزومات قالب بندی ، جک های سقفی و داربست های مدولار ، اسپیسر ، واتر استاپ و افزودنی های بتن آغاز نموده است و هم اکنون با در اختیار داشتن تجهیزات مناسب و منابع انسانی متخصص و کارآمد قادر به طراحی ، مشاوره و تولید در زمینه انواع تجهیزات قالب بندی بتنمی باشد .شرکت بتن سازه تا کنون افتخار همکاری با بسیاری از پروژه های بزرگ ساختمانی را در سطح کشور داراست و توانسته است رضایت مشتریان خود را از نظر کمی و کیفی جلب نماید .

کلمات کلیدی: قالب فلزی بتون | اسکافلد | انواع متعلقات قالب بندی | جک سقفی تخته چندلایی

آمار بازدید سایت

امروز25
دیروز39
این هفته112
این ماه726
کل188549

دوشنبه, 25 تیر 1403

تماس با ما

دفتر فروش :  تهران ، شاد اباد ، میدان جانبازان ، به سمت اتوبان فتح ، خ منجیل ، کوچه 6 ، پلاک 222

کارخانه  : جاده قدیم قم کاشان ۱۰۰ متر بعداز پل جمکران اولین دوربرگردان جنب باسکول زمرد نو داخل کوچه پلاک ۸

آدرس ایمیل: Info@betonsaze.com
شماره تماس: |66316047

موبایل :  09123069368

موبایل : 09121930776

شنبه - ۴ شنبه: ۸ صبح - ۵٫۳۰ بعدظهر

۵شنبه: ۸ صبح - ۲٫۳۰ بعدظهر